Konkurencja na rynku usług bukmacherskich jest bardzo duża. Wejście w życie nowej ustawy hazardowej spowodowało ogromną rotację na rynku i sprawiło, że wielu graczy w obawie przed karami finansowymi zrezygnowało z gry u nielegalnych bukmacherów, wybierając licencjonowane podmioty. Aby przyciągnąć do siebie graczy, firmy bukmacherskie oferują im różnego rodzaju bonusy. Warto więc przyjrzeć się bliżej jakie występują rodzaje bonusów i co one dają graczom.

Bonus za rejestracje bez depozytu czy z bonusem na start?

Podstawowym rodzajem bonusu, który w swojej ofercie ma większość firm bukmacherskich jest tzw. bonus powitalny. Oferta skierowana jest wyłącznie dla nowych graczy. Gracz po założeniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu może liczyć na jego pomnożenie. W większości przypadków pierwsza wpłata zostaje podwojona, zdarzają się jednak bukmacherzy, którzy oferują bonus 15%, 50%, 70%, a nawet 150% depozytu. Należy pamiętać, że przed wypłaceniem środków z konta należy dokonać ich obrotu, co niekiedy bywa trudne.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Innym popularnym bonusem oferowanym dla nowych są tzw. zakłady bez ryzyka. Gracz, któremu przyznano taki bonus ma prawo obstawić dowolny zakład. W przypadku trafnego wytypowania wyniku zdarzenia otrzymuje wygraną. Jeżeli się pomyli, postawione pieniądze trafiają z powrotem na jego konto. Możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka ma nauczyć początkujących graczy korzystania z serwisu bukmacherskiego. Często bonus ten jest oferowany również słabszym graczom i ma na celu zachęcić ich do dalszej gry.

Zakłady bukmacherskie promocje na start

Do słabszych graczy jest również skierowany tzw. bonus reload. Zazwyczaj informacja o bonusie powrotnym przesyłana jest bezpośrednio na maila gracza. Firma bukmacherska wybiera graczy, którzy nie są zawodowcami i mają ujemne saldo historyczne i proponują im możliwość wznowienia gry na korzystnych warunkach. W zależności od rodzaju bukmachera spotkać bonus w wysokości 20%, 50% lub 100% do wpłaconego depozytu.

Wymienione wyżej rodzaje bonusów oferowane są przez większość firm bukmacherskich. Okazuje się jednak, że niektórzy bukmacherzy mają dla swych graczy dodatkowe promocje. Jedną z takich promocji jest bonus urodzinowy, przyznawany z okazji urodzin gracza. W tym wypadku również oferta kierowana jest jednak przede wszystkim do graczy z ujemnym bilansem, aby zachęcić ich do dalszego grania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here