Każdy bukmacher oferuje sporo różnego rodzaju promocji i zachęcam do kontynuowania gry. Należy do nich kody promocyjne. To główna forma reklamy i bonusów, które przekazują graczom firmy. Jakie korzyści można odnieść, korzystając z kodów promocyjnych oraz czy są dostępne dla wszystkich ? Na te wątpliwości odpowiadamy w dalszej części.

Kody promocyjne od bukmacherów

Kody promocyjne to kody w formie ciągu cyfr i liczb — np. GOL 2018, których wpisanie na stronie internetowej bukmachera powodują określone korzyści dla gracza. Gdzie są dostępne ? Najczęściej na stronie głównej bukmachera, na stronach partnerskich firm i forach oraz na koncie gracza po zalogowaniu do systemu lub są wysyłane na prywatne adres e-mailowy.

Zazwyczaj ich dostępność jest ograniczona. Są ważne przez określony czas lub kończą się po wykorzystaniu puli. Korzystanie z kodów jest bardzo proste. Przy okazji ich publikowania dostępna jest instrukcja a samo wpisanie i zatwierdzenie nie i wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Jednym z kodów bonusowych dostępnym na rynku jest Kod promocyjny bukmachera Totolotek, u którego można obstawiać mecze bez podatku.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Jak znaleźć kody promocyjne?

Kiedy pojawiają się takie kody? Kody promocyjne pojawiają się z różnych okazji. Mogą być dostępne ogólnie lub dedykowane specjalnie dla gracza. Jeśli są przeznaczone dla konkretnej osoby, otrzymujemy je najczęściej na naszego emaila-a w dniu urodzin, jubileuszu rejestracji lub gdy przegramy sporą sumę.

Ta ostatnia opcja ma wynagrodzić graczowi porażkę, zmniejszyć straty i zachęcić do dalszej gry. Bukmacherom zależy, aby gracze pozostali i obstawiali dalej i są w stanie dla tego nawet zrezygnować z części zysku i podarować graczowi kilka darmowych zakładów lub jakiś inny bonus. Te ogólnodostępne są publikowane w ramach ogólnodostępnych akcji, z których może skorzystać każdy gracz.

Niektóre z nich wymagają spełnienia konkretnych wymogów jak np. staż gry czy ilość postawionych zakładów. Nie jest to powód do zmartwienia, gdyż jest ich, tyle że każdy gracz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jakie są możliwe kody promocyjne Mogą nieść wiele korzyści. Pierwszym głównym to darmowy zakład o określonej kwocie. Bardzo podobny rozwiązaniem jest zakład, po którym jeśli przegramy, zwracane są nam pieniądze.

Do tak popularnych należy również podwojenie depozytu. Istnieje też cała masa mniej popularnych korzyści. Do nich zaliczyć można korzystniejsze warunki zakładu lub większa wygrana w razie poprawnego ustawienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here