W Polsce znajdziemy bukmacherów stacjonarnych, działających legalnie na Polskiej licencji, jak i bukmacherów internetowych u których zakłady nie są obarczone podatkiem. Należy jednak pamiętać, iż zgodnie z ustawą hazadrową z 2010 roku (w 2017 zaszły zmiany prawne), bukmacherzy nie posiadający polskiej licencji trafiają do specjalnych domen, które mają być blokowane.

Bukmacherzy, oferujący zakłady bukmacherskie online i działający na legalnej, polskiej licencji, to:

  • Fortuna – jest to czeski bukmacher, oferujący najwięcej punktów stacjonarnych. W Polsce od 1989 roku
  • STS (Star- Typ- Sport) działa na licencji Ministra Finansów. Na rynku od 1997 roku.
  • Totolotek– Na rynku polskim od 1992 roku, oprócz punktów stacjonarnych, oferuje zakłady w internecie
  • LVbet – stosunkowo nowy bukmacher, który również działa na licencji Ministra Finansów. Bukmacher ten ma dość spory wybór zakładów sportowych
  • Milenium – na rynku od 2004 roku w 100% oparte na polskim kapitale. Posiada szeroką ofertę nawet na żużel itp. Bukmacher oferuje również zakłady LIVE
  • forBET – kolejny polski bukmacher stacjonarny, specjalizujący się również w niższych ligach polskich. Działa od 2016 roku
  • Etoto – bukmacher działający na podstawie zezwolenia Ministra Finansów od 2011 roku.
  • Totalbet – nowy bukmacher, który dopiero co uzyskał licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Wkrótce powinna wystartować strona internetowa, póki co znamy logotyp firmy.

Oferta, promocje na start i bonusy na zakłady bukmacherskie

Są to jedyne podmioty, które działają legalnie. Korzystanie z serwisów zagranicznych przebywając na terenie Polski to przestępstwo skarbowe, karane wysokimi grzywnami. Jest to spowodowany tym, iż korzystając z ofery bukmachera, który ma siedzibę np. na Malcie lub w Luksemburgu, nie jesteśmy w stanie dobrowolnie rozliczyć się z podatku.

Poznaj promocje na start i strony bukmacherskie z bonusami na zakłady bukmacherskie – przeczytaj artykuł naszego partnera i dowiedz się które firmy bukmacherskie oferują promocje na start z bonusami, a ponadto przeczytaj więcej na temat zakładów online u bukmacherów internetowych.

Oferty legalnych bukmacherów

Na szczęście oferta rodzimych bukmacherów coraz bardziej się polepsza. Można obstawiać coraz więcej dyscyplin sportowych lub wydarzeń na świecie, jak np. kto wygra Eurowizję czy zdobędzie Oscara.

Nawet wyniki wyborów parlamentarnych znajdują się w ofercie. Praktycznie wszyscy powyżsi bukmacherzy oferują bonusy dla nowych graczy lub kody promocyjne. Często są organizowane różnego rodzaje konkursy i promocje dla aktywnych użytkowników online.

Warto zapoznać się z ofertą, dopasować ją do swoich preferencji i zarejestrować się do najbardziej nam odpowiadającego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here