Pierwszy darmowy zakład na rozpoczęcie gry to popularny i miła metoda witania nowych graczy przez bukmacherów. Wiele osób z chęcią korzysta z tego rozwiązania, a ono samo pozwala na przetestowanie funkcjonalności systemu danego bukmachera. Jak zdobyć pierwszy darmowy zakład? Gdzie go znajdziemy? Jak go użyć? O tym poniżej.

Darmowy zakład – jak odebrać?

 Sposobów na zdobycie pierwszego darmowego zakładu jest kilka. Pierwsza z nich to wnikliwa obserwacja strony internetowej bukmachera. Regularnie umieszczają oni takie promocje i zachęcają do rejestracji w ich firmie. Nawet gdy obecnie nie ma takiej informacji, warto chwile poczekać, gdyż jest to popularne rozwiązanie i często się pojawia. Kolejnym sposobem jest przeszukiwanie internetu.

Portale współpracujące z danym bukmacherem mogą posiadać specjalne promocje a wśród nich właśnie darmowe zakłady. Ostatnim sposobem jest kontakt z obsługą firmy i poproszenie o takowy zakład. Czasami może przynieść to pozytywny skutek i otrzymamy taką możliwość.

Jak skorzystać z darmowego bonusu?

 Takie bonusy zazwyczaj posiadają pewne obostrzenia. Przeważnie musimy dokonać zakładu, który ma trzy możliwości lub nie możemy postawić kursu poniżej pewnej granicy. Warto wybierać pomiędzy zakładami z taką samą szansą na wygranie, gdyż wtedy prawdopodobieństwo trafienia jest największe.

Gdy już posiądziemy informacje o całym procesie, następnym krokiem jest rejestracja. W zależności czy trzeba podać kod w jej trakcie, czy po podajemy go razem z danymi i rejestrujemy konto. Jeśli zakończymy pozytywnie ten proces, możemy dokonać pierwszego zakładu za darmo.

W zależności od bukmachera i promocji wpisanie kodu może być konieczne po zakończeniu rejestracji lub niezbędny będzie kontakt z obsługą firmy. Czwartą opcją jest automatyczne włączenie bonusy w postaci darmowego zakładu. Każdy bukmacher korzysta z innego rozwiązania, wiec niezwykle ważne jest, aby dokładnie przeczytać opis promocji i poczekać z obstawianiem aż nie uzyskamy wyraźnej informacji, że bonus jest aktywny.

Najnowsze dane o takich darmowych zakładach znajdziemy w internecie lub na stronach internetowych konkretnych firm. Czasami taka reklama może przyjść na nasz adres e-mail. Niezależnie w jaki sposób dowiemy się o promocji, warto z niej skorzystać. Nic nie tracimy, a zyskać możemy udaną zabawę i trochę gotówki. Wielu bukmacherów stale proponuje takie rozwiązanie i każdy nowy gracz otrzymuje taką możliwość.

Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą na mecze Ekstraklasy od bukmachera LV BET zakłady bukmacherskie > http://legalni-bukmacherzy.pl/lvbet-ekstraklasa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here