Kim jest bukmacher i jakie istnieją firmy bukmacherskie w Polsce? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z ich usług, a chciałabym spróbować.

Cale „obstawianie” polega na postawieniu konkretnej sumy na konkretny wynik sportowy w nadziei, że mecz lub pojedynek zakończy się w pożądany sposób. Dreszcz emocji i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy sprawia, że zakłady sportowe są bardzo popularne. O firmach bukmacherskich, taktykach i wygranych — poniżej.

Jak grać u bukmachera?

Na czym konkretnie polega gra u bukmachera? Do dyspozycji otrzymujemy różne dyscypliny sportowe — od tych bardziej popularnych jak piłka nożna czy siatkówka po mniej znane jak krykiet, czy polo. Bukmacherzy wymieniają różne warianty, jakie mogą przydarzyć się podczas meczu, czyli ilość strzelonych bramek, zwycięstwo danej drużyny czy czerwona kartka.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Jeśli postawimy pieniądze na jedno z nich, a ono się spełni, wygrywamy i otrzymujemy wygrana według kursu, jaki obowiązywał przed meczem. Możliwe są różne warianty, które składają się np. z wyższej wygranej w zamian za większe ryzyko. Gracze też mają do dyspozycji pewne narzędzia, jakimi są konkretne taktyki, które pozwalają osiągnąć sukces.

W Polsce istnieje kilka legalnych firm bukmacherskich. Posiadają one lokale stacjonarne, które można spotkać w centrach miast, galeriach handlowych czy obok obiektów sportowych. Posiadają też własne strony internetowe, gdzie również można zawierać zakłady. Jeśli zdecydujemy się na obstawianie u nich, zapłacimy również podatek. Zostanie on odjęty od kwoty kuponu.

Oferty między nimi nie różnią się zbytnio. Największym dysonansem są kursy. Jedni bukmacherzy sądzą, że dany zawodnik ma większe szanse na wygraną, a inni ocenią identyczną sytuację trochę inaczej. Różnice nie są wielki i jest to normalne wśród wszystkich bukmacherów na świecie.

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać

Pewną kontrowersyjną alternatywą są bukmacherzy zarejestrowani w egzotycznych krajach takich jak Malta czy Cyprze. To naprawdę potężne firmy, które reklamują się na koszulkach znanych klubów sportowych jednak ich obecność w Polsce to kwestia sporna.

Rząd uważa, że nie płacą podatków i uprawiają nielegalny hazard. Blokują ich strony w internecie. Natomiast gracze opierają się o ich legalne licencje zarejestrowane na terenie Unii europejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here