Pewniaki to typy, które są bardzo prawdopodobne i w znakomitej większości się sprawdzają. Przykładem jest mecz Bayernu Monachium z trzecioligowcem. Wydarzeń, które teoretycznie muszą się spełnić, jest więcej. Gdzie szukać takich typów? Czy rzeczywiście zapewniają wygraną? O tym wszystkim poniżej.

Pewniaki i pewne typy bukmacherskie

O ile można mówić przy okazji zakładów bukmacherskich o jakiejkolwiek pewności, to właśnie w takich przypadkach istnieje ogromna szansa na wygraną. Pewne zdarzenia wydają się pewnikiem a potwierdzone przez wnikliwe analizy fanów i specjalistów czynie je tak zwanymi pewniakami.

Jak zacząć szukać takich zdarzeń? Pierwszym etapem będzie sprawdzenie kursów. Bukmacherzy bardzo nisko wyceniają takie pewne zakłady. Jeśli więc zatem zobaczymy bardzo niski kurs, trzeba sprawdzić ten trop. Czasem zdarzają się również pewniaki, które dostrzegają tylko sami gracze.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Przykładem są plotki i informacje niedostępne publicznie. Fan lokalnej drużyny może zobaczyć, że trening spowodował kilka kontuzji, o których nie powiedziano w mediach lub dotarł do wiadomości, że dany zespół spisał na straty już mecz. Kurs na takie zdarzenie dalej będzie wysoki, a takie pewny informacje zamieszczone na formach graczy mogą pomóc w zwycięstwie.

Jak wiadomo w rzeczywistości wszystko może się zdarzyć, ale niespodzianki są bardzo rzadkie. Odpowiednio zarządzając tą taktyką, można uzyskać dużą skuteczność i wygrać sporo gotówki.

Gdzie szukać typów na mecz i pewniaków?

Pewne typy z pewnością znajdziemy na licznych stronach związanych z typowaniem meczów. Fora specjalistyczne i strony internetowe dedykowane zakładom są najlepszym przykładem takich miejsc.

Pewniaków szukać też trzeba na oficjalnych stronach bukmacherów. Niektórzy z nich udostępniają typy swoich specjalistów. Trudno nie zgodzić się z ich solidną analizą i jeśli przewidują łatwe zwycięstwo danej drużyny, warto sprawdzić ten trop, potwierdzając go w innych źródłach.

Dobrym pomysłem będzie korzystanie z tych najpopularniejszych, co wyklucza ryzyko i niewiadomego pochodzenia typy. Na takich strona obstawia szeroka grupa zaznajomionych z tematem fanów, a typy od najlepszych potwierdzone przez innych uważa się za pewniaki.

Dobrym pomysłem może być również przeszukanie zagranicznych forów z typami. Lokalni kibice najlepiej wiedzą, na co aktualnie stać ich zespoły.

Przeczytaj również: Jakiego bukmachera polecamy oferującego kod promocyjny

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here